21. Uluslararası İşletmecilik Kongresi

KONGRE TARİHİ
12 Mayıs - 14 Mayıs 2022

KONGRE ŞEHRİ
K.Maraş, Türkiye
KONGRE YERİ
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.isletmecilik.org
DAVET
Çok değerli bilim insanları, araştırmacılar ve işletme paydaşları;

21. Uluslararası İşletmecilik Kongresi, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümünün ev sahipliğinde 12-14 Mayıs 2022 tarihleri arasında Kahramanmaraş'ta yüz yüze (ve yurtdışından katılımlar için çevrimiçi) olarak gerçekleşecektir. Kongreye sizleri davet etmekten mutluluk ve onur duyuyoruz.

İşletmecilik alanının tüm disiplinlerinden;

* Yönetim ve Organizasyon,
* Pazarlama,
* Muhasebe,
* Finansman,
* Üretim Yönetimi,
* Sayısal Yöntemler,
* Yönetim Bilişim Sistemleri,
* Girişimcilik,

ve işletmecilikle ilişkilendirilebilen tüm bilim dallarından Türkçe ve İngilizce bildirilerin kabul edileceği Kongre, doçentlik teknik başvuru koşullarına uygun, hakemli bir kongredir. Ayrıca akademik teşvik kriterlerini sağlamak için de çaba sarf edilecektir. Kongrede disiplin ve dil esaslı oturumlar düzenlenecektir. Kongrede kabul edilen ve sunulan bildiriler ISBN'li Kongre Bildiri Kitabında yayınlanacak olup ayrıca bildiri sahiplerinin talebi ve bilim kurulunun görüşleri doğrultusunda bildirilerin, uluslararası/ulusal indekslerde taranan çeşitli dergilerde yayınlanma olanağı da sağlanacaktır.

Kongre, işletmecilik alanındaki gelişmeleri, trendleri, araştırmaları, fikirleri, uzmanlık ve deneyimleri paylaşmayı, karşılıklı bilgi paylaşımını ve işletmeciliğin toplum yaşamındaki önemi ve etkilerine ilişkin farkındalığı artırmayı, işletmecilik paydaşları arasında gelecekteki işbirliği açısından ortak bulma konusunda fırsatlar oluşturmayı amaçlamaktadır. Kongremizde ayrıca genç araştırmacıların farklı kurum veya ülkelerden araştırmacılarla iletişim kurmalarını, kongre aracılığıyla geleceğe ilişkin yeni çalışma ekiplerinin oluşması olanağının sağlanması da temenni edilmektedir.

Siz değerli bilim insanlarını, araştırmacıları ve işletme paydaşlarını kongremize bildirili veya bildirisiz olarak katılarak; bilgilerinizi paylaşmaya, akademik tartışmalara katılmaya, dostluklarınızı ve işbirliklerini geliştirmeye ve Kahramanmaraş'ımızın güzellikleriyle buluşmaya davet ediyoruz.

Çalışmalarınızda kolaylıklar dileriz.

Saygılarımızla.

21. Uluslararası İşletmecilik Kongresi Düzenleme Kurulu adına,

Kongre Dönem Başkanı
Prof. Dr. İsmail Bakan

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.