22. Ulusal Cerrahi Kongresi ve 17. Cerrahi Hemşireliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
23 Mart - 27 Mart 2022

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Pine Beach Belek Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.uck2022.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Bildiğiniz gibi Covid-19 Pandemisi sebebi ile 01-05 Nisan 2020 tarihinde yapmayı planladığımız Ulusal Cerrahi Kongremizi 2022 tarihine ertelemiştik. Pandemi şartları gereği oldukça uzun süredir yapamadığımız bilimsel etkinliklerimizi yeniden yüz yüze yapma imkanına kavuşmuş bulunuyoruz.

Ulusal Cerrahi Kongremizin yirmi ikincisini 23-27 Mart 2022 tarihleri arasında Antalya'da düzenleyeceğiz. Türk Cerrahi Derneği ve Kongre Düzenleme Kurulu adına sizleri, 23-27 Mart 2022 tarihindeki ülkemizin ve TCD’nin bu önemli bilimsel ve sosyal etkinliğine davet etmekten onur ve mutluluk duyuyoruz.

Türk Cerrahi Derneği'nin yıllardır süregelen, bilimsel kalitesi oldukça yüksek ve sosyal yönden çok keyifli ve coşkulu kongre geleneği ile yola çıkarak, 2022 yılında Antalya'da buluşuyoruz. Bilimsel toplantılarda hedeflenen yüksek akademik düzeyin, bu kongremizde de en az geçmiş kongrelerlerimizdeki kadar ve hatta çok daha yüksek olmasını hedefliyoruz. Sizlerden gelecek her türlü görüş ve öneriyi de dikkate alarak, başarılı bir kongre süreci geçirmeyi planlıyoruz.

Kongremizde, deneyimli meslektaşlarımızın yol göstericiliğinin yanı sıra, genç meslektaşlarımızın heyecanlarından da yararlanmak istiyoruz. Asistan ve genç uzman arkadaşlarımızın kendilerini bu camiaya tanıtmalarının en iyi yolunun bu platform olduğu düşücesi ile bilimsel çalışmalarını, bildirilerini beklediğimizi hatırlatıyoruz. Cerrahi dünyasının özellikle son yıllarda hızlanan bir ivme ile kendini yenileme, geliştirme ve teknolojinin kazanımlarını uygulama sürecine girdiğini hep birlikte görüyoruz. Bu bağlamda, görsel sunumlarla zenginleştirilmiş bilimsel çalışmalara bu kongremizde de öncelik vermek düşüncesindeyiz.

Kongrelerimizde bilgi ve tecrübenin paylaşılmasında çok faydalı olduğuna inandığımız ve genç meslektaşlarımıza tarafından çok ilgi ile karşılanan kurslarımızı bu kongremizde de yine düzenleyeceğiz.

Hepinizin yoğun çalıştığının bilincinde olarak, şimdiden programınıza 23-27 Mart 2022 tarihlerini not düşmenizi dileyerek Türk Cerrahi Derneği ve Kongre Düzenleme Kurulu adına sizleri saygı ve sevgiyle selamlıyoruz,

Antalya'da görüşmek dileği ile...

Prof. Dr. Seher Demirer
Türk Cerrahi Derneği Başkanı

Prof. Dr. Mahmut Koç
22. Ulusal Cerrahi Kongresi Başkanı

Prof. Dr. İlknur Kepenekçi Bayram
22. Ulusal Cerrahi Kongresi Sekreteri

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.