22. Ulusal Romatoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
26 Ekim - 30 Ekim 2022

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Gloria Golf Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.romatoloji2022.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

2022 yılında, 26-30 Ekim tarihlerinde, Antalya’da, 22. Ulusal Romatoloji Kongresini düzenlemenin heyecanını yaşıyoruz.

Bu kongrede, sürekli yeni bilgilerin güncelimize girdiği bir bilim dalı olan romatolojideki yeni gelişmeleri izlemek, özetlemek ve sizlerle paylaşmak istiyoruz. Erişkin ve pediyatrik romatoloji konularının özenle seçilip işleneceği bilimsel oturumlar, konferanslar, uzmanına danış toplantıları yanında, olgu sunumları, sözlü/poster bildiri oturumları ve uydu sempozyumları ile bu amacımıza ulaşmayı hedefliyoruz; verimli ve yararlı bir kongre olması için hazırlanıyoruz.

Ayrıca kongre öncesinde, özgün konularda, bilgi ve becerilerimizin artmasına katkı sağlayacağını ve yeni araştırmalara zemin hazırlayacağını düşündüğümüz kurslarımız da olacaktır. Bunun dışında, önceki ulusal kongrelerimizde olduğu gibi, kongremizin gücünü ve kapsama alanını artıracak hemşirelik oturumları da olacaktır.

Pandeminin hızla gerilemesini ve yüz yüze toplantımızı engelleyecek bir durum olmamasını umuyoruz. Bu kongrenin verimliliği, sizlerin kongreye katılımınız ve katkılarınızla daha da artacaktır. Yurdumuzun en önemli tatil beldelerinden birisi olan Antalya’da bulunmak, yoğun bir kongre programı yanında, bizleri bir parça dinlendirecek, huzur dolu bir ortamda olmamıza da katkı sağlayacaktır. Kongrenin sizde yeni bilimsel ufuklar açmasını, yeni araştırmalar için kıvılcımlar oluşturmasını, yeni dostluklar, neşeli ortamlar için zemin hazırlamasını, bilimsel olarak doyurucu ve huzurlu olmasını diliyoruz.

Ayrıca, kongre takvimimize 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın girmesi ve Cumhuriyetimizin 99. Yılını, birlikte coşkuyla kutlamamıza olanak sağlayacak olması, bizleri gururlandırmakta ve heyecanlandırmaktadır.

22. Ulusal Romatoloji Kongremizde, tüm üyelerimizle, pediyatrik ve erişkin romatolojiye gönül veren tüm hekimlerimizle ve hemşirelerimizle birlikte olmayı diliyoruz.

Kongrede buluşmak ve yüz yüze bir araya gelmek dileğiyle...

Sevgi ve saygılarımızla
Kongre Düzenleme Kurulu adına
Prof. Dr. Yasemin Kabasakal
Kongre Başkan

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2023 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.