22. Uluslararası Metalurji ve Malzeme Kongresi-IMMC 2024

KONGRE TARİHİ
19 Eylül - 21 Eylül 2024

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
İstanbul Fuar Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.immc-mtm.com
DAVET
Düzenleme Kurulu adına sizleri İstanbul'a, 22. Uluslararası Metalurji ve Malzeme Kongresi'ne (IMMC2024) davet etmekten büyük mutluluk duyuyorum. Bu kongre, Metalurji ve Malzeme Mühendisliğinin yapay zekaya karşı İnsanlığı keşfetme gücünü açığa çıkarmak ve hissetmek için zihinlerimizi birleştirmeye hizmet ediyor.

Kongre, TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası Eğitim Merkezi (METEM) tarafından organize edilmekte ve gerçekleştirilmektedir (19-21 Eylül 2024, İstanbul Fuar Merkezi). Kongre, 16 sempozyumu ve Genç Araştırmacı Ödülü yarışmasını kapsayacaktır. Kongre ile birlikte ANKIROS/TURKCAST 2024 fuarı da düzenlenecektir. Bu fuar, metalurji sektörlerinin önde gelen ulusal ve uluslararası kuruluş ve derneklerinin desteklediği Avrasya'nın en büyük metalurji buluşmasıdır.

Bilim adamlarının, araştırmacıların, uzmanların, yönetimin, politika yapıcıların ve öğrencilerin katılımıyla bu etkinlikler, küresel zorlukların üstesinden gelmek için metalurji ve malzeme mühendisliğinin ilerlemesine katkıda bulunuyor.

Bu seneki temamız “İnsanlık ve Yapay Zeka”. Kolektif zihinlerle, yarattığımız bu büyük mücadeleyi keşfetmeyi ve metalurji ve malzeme mühendisliğinde yapay zekanın insanlığın yararına nasıl tasarlanıp kullanılacağına dair paradigmaları anlamak ve bulmak için zihinlerimizi yeniden zorlamayı umuyoruz.

Umarım bu kongreyle insan ve mühendis olarak misyonumuzu bir kez daha anlayabilir ve herkes için daha iyi bir dünya tasarlayıp inşa edebiliriz.

Saygılarımla,
İnsanın en büyük inovasyonu, insanlığını keşfetmek olmalıdır.

Başkanın Mesajı
Prof. Dr. Özgül Keleş
Organizasyon Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.