KONGRE SEKTÖRÜNÜN EN FAZLA ZİYARET EDİLEN WEB SİTESİ "KONGREUZMANI.COM"
Reklam verme koşulları ve teklif talebi için: me@minduce.comHızlı erişim için: 0 (216) 410 44 14

23. Prof. Dr. A. Lütfü Tat Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
22 Kasım - 26 Kasım 2017

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Sheraton Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.lutfutat2017.org
DAVET
Değerli meslektaşlarım,

Ankara Deri ve Zührevi Hastalıklar Derneğinin bilimsel aktivitelerinden biri olarak iki yılda bir sonbaharın sonunda başkentimiz Ankara’da gerçekleşen Prof. Dr. A. Lütfü Tat sempozyumunun 23.’süne Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalı olarak ev sahipliği yapmanın kıvancını yaşıyoruz.

22-26 Kasım 2017 tarihleri arasında Ankara Sheraton Otel’de gerçekleşecek toplantımız “Güncel Dermatoloji” ana başlığı altında tanı ve tedavideki son gelişmelerin aktarılacağı, konuların irdelenerek birlikte tartışılacağı ve akıllardaki soruların yanıtlarını bulacağı bilimsel ortamları sağlamak üzere planlanmaktadır. Dermatolojik becerilerimizi geliştireceğimiz uygulamaların da yer alacağı kurslarla zenginleştireceğimiz programımıza aktif katılımınız toplantımızın verimliliğini üst düzeye taşıyacak en önemli itici gücümüzdür.

Dermatolojideki gelişmelerin baş döndürücü bir hızla ilerlediği günümüzde mesleğimizi hakkını vererek yapma yolunda harcadığınız zamana ve emeğe değecek nitelikte bir toplantıda buluşmak dileğiyle, sizleri Kasım sonunda Ankara’ya davet ediyorum.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Gonca Elçin
Sempozyum Başkanı


Yorumlar


bir minduce projesidir
copyright 2010-2018 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
E-Bülten Aboneliği Yeniliklerden haberdar olmak için kayıt olun.
BİZDEN HABERLERKongre sektörünün öncülerinden SymCon Mice yeni sponsorumuz oldu.
Bizi Facebook'ta Takip Edin