24. Prof. Dr. A. Lütfü Tat Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
20 Kasım - 24 Kasım 2019

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Sheraton Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.lutfutat2019.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Ankara Deri ve Zührevi Hastalıklar Derneği’nin bilimsel aktivitelerinden biri olan ve iki yılda bir sonbaharın sonunda başkentimizde ‘’BİR ANKARA KLASİĞİ’’ olarak gerçekleştirilen Prof. Dr. A. Lütfü Tat Sempozyumu’nun 24.sünde Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalı olarak ev sahibi olmanın onur ve gururunu yaşıyoruz.

20-24 Kasım 2019 tarihleri arasında Ankara Sheraton Otel’de gerçekleşecek sempozyumumuz tanı ve tedavideki son gelişmelerin aktarılacağı, konuların inceleneceği, birlikte tartışılacağı ve tüm soruların aydınlatılacağı bilimsel bir ortan yaratacaktır. Bunun yanında yolu ANKARA’dan geçmiş olan dostlarımızın anılarını tazeleyeceği ve tüm katılımcıların BAŞKENT’imizde olduğunu hissedeceği bir ortam sağlamak üzere planlanmaktadır.

Dermatolojik bilgi ve becerilerimizi paylaşacağımız uygulamaların da yer alacağı kurslarla zenginleştirilmiş programımıza aktif katılımınız sempozyumumuzun değerini ve verimini artıracak olan en önemli motivasyon kaynağımızdır.
Dermatolojideki gelişmelerin son hız ilerlediği günümüzde mesleğimizi hakkını vererek yapma ve koruma yolunda harcadığınız zamana ve emeğe değecek nitelikte bir toplantıda buluşmak dileğiyle, sizleri 2019 Kasımında Ankara’ya davet ediyoruz.

Saygılarımızla,

Sempozyum Başkanı
Prof. Dr. Ayla Gülekon

Sempozyum Sekreteri
Prof. Dr. Nilsel İlter

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.