25. Ulusal Elektron Mikroskopi Kongresi ve 1. Uluslararası Mikroskopi ve Spektroskopi Kongresi

KONGRE TARİHİ
22 Eylül - 24 Eylül 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.emk2021.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

22-24 Eylül 2021 tarihleri arasında Türk Elektron Mikroskopi Derneği adına İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü tarafından İzmir’de düzenlenmesi planlanan 25. Ulusal Elektron Mikroskopi Kongresi ve eş zamanlı olarak ilk defa düzenlenecek 1. Uluslararası Mikroskopi ve Spektroskopi Kongresi, online olarak düzenlenecektir.

Sizlerin desteği ile uluslararası alana taşıdığımız, 50 yılı aşkın süredir gerçekleştirdiğimiz ve her geçen yıl meslektaşlarımızın yoğun ilgisi ile gelişip büyüyen kongremiz, dünyada yaşanan pandemi süreci, Sağlık Bakanlığı’nın talimatları ve sivil toplum kuruluşlarının tavsiyeleri neticesinde siz değerli katılımcılarımızın sağlığını korumak adına ilk defa online olarak gerçekleştirilecektir.

Katılımcılarımızın iletişimini ve etkileşimini ön planda tuttuğumuz kongremiz, yaşam bilimleri ve malzeme bilimleri alanlarındaki bütün mikroskopi araştırmaları ile teknik gelişmelere açık bir şekilde düzenlenecektir. Kongre bilimsel programı alanında uzman davetli konuşmacılar tarafından yapılacak sunumların yanı sıra, katılımcılar tarafından gerçekleştirilecek sözlü ve poster sunumlarını kapsayacaktır.

İnsanlık olarak bu virüsü atlatacağımız ve yeniden yüzyüze bilimsel etkinliklerde buluşacağımız günlere kadar, verimli bir bilimsel etkileşim sağlayarak mikroskopi alanındaki güncel konuları tartışacağımız, çalışmalarımızı paylaşacağımız online olarak bir araya geleceğimiz kongremizde sizleri de aramızda görmek bizlere güç katacaktır.

Tüm meslektaşlarımızı yerel düzenleme komitesi adına kongremize davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Aziz Genç
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Bölümü

Servet Turan
Eskişehir Teknik Üniversitesi
Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Bölümü

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin