26. Ulusal Yönetim ve Organizasyon Kongresi

KONGRE TARİHİ
10 Mayıs - 12 Mayıs 2018

KONGRE ŞEHRİ
Trabzon, Türkiye
KONGRE YERİ
Karadeniz Teknik Üniversitesi İ.İ.B.F. İşletme Bölümü

KONGRE WEB SİTESİ
www.yonorg2018.org
DAVET
Yönetim ve Organizasyon alanın en önemli organizasyonlarından biri olan Ulusal Yönetim ve Organizasyon Kongresi, çeyrek asırdır, her yıl bir üniversitenin ev sahiplerinde düzenlenmektedir. 26. Ulusal Yönetim ve Organizasyon Kongresi, 10-12 Mayıs 2018 tarihlerinde Trabzon'da, Karadeniz Teknik Üniversitesi İ.İ.B.F. İşletme Bölümü ev sahipliğinde gerçekleştirilecektir.

Ulusal Yönetim ve Organizasyon Kongresi; Türkiye'nin farklı yerlerinden gelen akademisyenleri, akademisyen adaylarını, bu alanda bir yandan eğitim alırken bir yandan da çeşitli sektörlerde görev alan insanları buluşturan bir organizasyondur. Her yıl düzenlenen bu buluşmalar, bilgi paylaşımını arttırmakta, deneyimli akademisyenlerin tecrübelerini aktarmalarını sağlamakta, genç kuşakların alan ile ilgili güncel ve önemli konular hakkında bilgi edinmelerini kolaylaştırmaktadır.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin