27. Ulusal Neonatoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
03 Nisan - 07 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Regnum Carya Otel ve Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.uneko2019.org
DAVET
Sevgili Meslektaşlarım,

Sizlerin ilgi ve desteğinden güç alarak, her yıl artan bir heyecanla hazırladığımız UNEKO’ların yirmi yedincisi için çıtamızı bir üste koyarak yeniden yola çıktık. Antalya’da 3-7 Nisan tarihleri arasında yine hem bilimsel hem sosyal yönden dopdolu kongremizde sizleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız.

Kongre öncesi kurslarımızın gördüğü yoğun ilgi, bizleri her sene daha yeni kursları sizlerle buluşturmak için motive ediyor. Bu yıl “ECMO” ve “Hipotermi” kurslarımız yeniliklerimiz olacak. Giderek artan en üst düzey yoğun bakım gereksinimlerinden olan Ekstrakorporal Membran Oksijenizasyonu (ECMO) uygulaması için uluslararası düzeyde bir kurs hazırlıyoruz. Ayrıca ülkemizde pek çok ünitede uygulanan hipotermi tedavisinin neonatolog ve pediatristler tarafından doğru görev dağılımı yapılarak, etkin ve güvenli şekilde uygulanması için kapsamlı bir kurs hazırladık. Geçen yıl yetkin bir komisyon tarafından standart hale getirilen “Konvansiyonel ve İleri Mekanik Ventilasyon” kurslarımız başta olmak üzere diğer geleneksel kurslarımız da yenilenerek devam edecek.

Kurslarımızın hemen ardından 3 gün boyunca sürecek bilimsel şölenimiz başlayacak. Türkiye’nin dört bir yanında özveriyle hizmet veren yenidoğan hocalarımız UNEKO 27 için tüm heyecanlarıyla hazırlıklarını sürdürüyorlar. Yine dünyanın alanında en tanınmış bilim adamlarını kongremize davet edip "Uluslararası Kongre" unvanımızı devam ettireceğiz. Bilimsel programımız tercih yapmakta zorlanacağınız 3 ana salonda yürüyecek. Konferans, panel, forum, olgu sunumu ve pro-con oturumları yine çok ilgi görecek. Yenidoğan hemşirelerimiz kendileri için hazırlanan kurslar ve bilimsel programla yenidoğan bebeklerimiz için en iyi sağlık hizmetini sunmak için donanmış olacak.

Başta gençlerimiz olmak üzere yenidoğan bebeklerle ilgilenen tüm sağlık çalışanlarının motivasyonunu arttırmak üzere vereceğimiz pek çok ödülümüz olacak. Hekim ve hemşirelerimiz için sözlü bildiri, tartışmalı poster ve olgu sunumu ödülleri ile en iyi yayınlanmış makale ve proje ödülleri de sahiplerini bulacak. Genç neonatologlarımızın yurt dışı bursluluk sınavını yine kongre sırasında yapacağız ve kazananları sizlere duyuracağız.

Bu yıl kongremizi bir yıl arayla yeniden kalitesi ve güler yüzlü hizmetinden memnun kaldığımız Regnum Carya Otel ve Kongre Merkezinde düzenleyeceğiz. Yine özenle seçtiğimiz sürpriz sosyal programlarımız için de kongre otelimizde çok iyi olanaklar bulacağız.

Hepinizi bilimsel ve sosyal yönden aradığınızı fazlasıyla bulacağınız, içine emek, sevgi ve samimiyetimizi kattığımız kongremize, UNEKO 27’ye davet ediyorum.

Saygı ve sevgiyle,

Prof. Esin KOÇ
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.