29. Kalite Kongresi-Yeni Yönler ve Ufuklar

KONGRE TARİHİ
17 Kasım - 18 Kasım 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.kalitekongresi.org
DAVET
Bu yıl sanki bir Amerikan filminin içerisinde geçiyor hayatımız…

Başroldeki süper kahramanın bizleri gelip kurtarmasını bekliyor gibiyiz. Felaketler sıraya girmiş birinin repliği bitmeden diğeri sökün ediyor. Bildiğimiz, güvendiğimiz, sağlamdır dediğimiz tüm kavramlar küçülüyor gözümüzde, çaresiz kalıyor… Üzerine “medeniyetin” inşa edildiği ekonomik sistemler sallanıyor, çarpıklıklar artıyor, düzenler değişiyor.

Hem kişisel hem de kurumsal anlamda uzun bir bekleme döneminin içerisinden bakıyoruz geleceğe. “Stand by” günlük rutinimizi oluşturuyor. Kongremizde bundan tam 4 yıl önce “Yeni Normal, tam 8 yıl önce de “paradigma değişmeden dünya değişmez” demiştik. Bugün etken halimizden edilgen bir hale ışınlandık ve dünya bize de hiç danışmadan kendi paradigmalarını kendi değiştiriyor. Bize de sadece izlemek kalıyor…

Gerçekten öyle mi?

Ülkemiz var olduğundan bu yana menziline ince bir ip üzerinde yürüyen bir cambaz gibi yol alarak bugünlere geldi. Tökezledi, duraksadı, kararsızlıklar yaşadı, cesaretlendi, ilerledi; durması zaten mümkün değildi. Yaşadığımız zorlu zamanlar üzerinde olduğumuz ipi belki salladı ama biz de krizi atlatmanın çoktan erbabı olmuştuk. Yani durursak düşeceğimizi bizden daha iyi bilecek bir toplum az bulunur.

Dünya’nın, karanlıktan şafağın aydınlığına tekrar döneceği tek gerçek…

Aydınlık tekrar yüzünü gösterene kadar uyanacağımız yeni günde küresel olarak hangi fırsatların ortaya çıkacağını bilmeli ve hazırlanmalıyız. Değişen paradigmaların dayattığı yeni şartlar normalimiz oldu bile. Bu normalde jeo-ekonomik avantajlarımızın hepsini kullanıp iyileştirmeye açık alanlarımızı hızla gözden geçirmeliyiz.

17-18 Kasım 2020 tarihlerinde 29. defa gerçekleştireceğimiz Kalite Kongresi’nde gündelik sorunlarından sıyrılarak doğmakta olan yeni fırsatları sizlerle birlikte tartışacak ve öğreneceğiz. KalDer olarak bizler de yeni normale uyum sağlayarak kongremizi dijital platformda gerçekleştireceğiz.

Görüşmek, buluşmak dileğiyle

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin