3. Acil ve Yoğun Bakım Kurslar Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
08 Aralık - 11 Aralık 2022

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Pine Beach Resort Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
tuvecca2022.org
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

Bu yıl Acil Veteriner Hekimleri Derneğimizin (TuVECCA) düzenleyeceği “3. Acil ve Yoğun Bakım Kurslar Sempozyumu”na sizleri davet etmekten gurur ve onur duyuyoruz.

Aralık 2021’de 4. Veteriner Tıp Acil ve Yoğun Bakım TuVECCA Kongresi ve 2. Acil ve Yoğun Bakım Kurslar Sempozyumu’nda 1450 misafirimizle oldukça verimli bir eğitim geçirdik. Gösterilen ilgi ve yapılan geri dönüşler bizleri her zaman daha iyisini yapmaya teşvik ediyor.

Bilgi çağında yaşadığımız şu zamanlarda bilgiye erişimin ne kadar önemli olduğunun farkında olarak 2022 yılı için birebir eğitimlere ağırlık vermeye karar kıldık. Bu yılki sempozyumumuzda alanında uzman eğitmenler ve sınırlı sayıda katılımcı ile çalıştay sınıflarımızda oftalmolojiden, yumuşak doku cerrahisine, kardiyolojiden onkolojiye birçok konuda eğitim imkanı olacaktır.

Mesleğimizin sürekli gelişen bir alan olması, meslek hayatında da sürekli eğitim gerekliliğini getiriyor. Güncel bilgi her zaman hayat kurtarır ilkesiyle uluslararası ve yerel konuşmacılarımız sizlere en yeni bilgileri ulaştıracaklardır.

Türkiye’de bir ilk olarak gerçekleştireceğimiz “Nasıl Yapılır?” sınıfı ile son günümüzde tüm eğitmenlerimizden ayrı ayrı pratik bilgiler edineceğiz.

Tüm bunlar ve daha fazlası için sizleri, Pine Beach Resort Hotel’de 8 -11 Aralık 2022 tarihlerinde Antalya’da gerçekleştireceğimiz “3. Acil ve Yoğun Bakım Kurslar Sempozyumu”na davet ediyoruz.

Vet. Hek. Doğa ÖZKUL TuVECCA Yönetim Kurulu Başkanı
Vet. Hek. Doğa ÖZKUL
TuVECCA Yönetim Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin