3. Bozyaka Mide Kanseri Cerrahisinde Güncel Durum Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
21 Aralık 2018

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Sağlık Bilimleri Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
midekansericerrahisi2018.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarım;

Mide kanseri tüm dünyada ve ülkemizde görülme sıklığı bakımından ve kansere bağlı ölümler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Tedavisinde cerrahi köşe taşı olup D2-Lenf nodu diseksiyonu büyük önem arz etmektedir. Bizler, daha önce ilk ikisini düzenlediğimiz ‘’Bozyaka Mide Kanseri Cerrahisinde Güncel Durum Sempozyumu’’ programının üçüncüsünü gerçekleştirmeyi planladık.

Bu sempozyumda ülkemizin saygın üniversite ve kurumlarından alanında deneyimli hocalarımız tarafından mide kanseri ve cerrahisi ile ilgili güncel konular sunulacak, değerli hocalarımızdan oluşan oturum başkanları ve dinleyicilerin de katılımıyla gün boyu detaylıca tartışılacaktır. Ayrıca sözlü ve poster bildiriler de kabul edilecektir. Sunulan tüm bildiri özetleri ‘’Özet Kitapçığı’’ nda yer alacak olup istenmesi halinde bildirinin tamamı da basılabilecektir.

Mide kanseri ve cerrahisi ile ilgili güncel konuların ele alınacağı sempozyumun alanındaki ihtiyacı karşılamaya katkıda bulunacağını ümit ediyor, tüm meslektaşlarımızı sempozyumumuza bekliyoruz.

Saygılarımla,

Doç. Dr. Enver İLHAN
Sempozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin