3. Cerrahpaşa Pediatri Günleri

KONGRE TARİHİ
08 Aralık - 09 Aralık 2023

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Prof. Dr. Fuat Sezgin Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
cerrahpasapediatrigunleri.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı olarak düzenlediğimiz “Cerrahpaşa Pediatri Günleri”ni bu yıl ilk defa yüz yüze gerçekleştireceğimizi büyük bir heyecan ve mutluluk ile sizlere duyurmak istiyoruz.

Cerrahpaşa Pediatri Günleri, Cerrahpaşa Çocuk Kliniği’nin köklü geçmişiyle olan bağlarını güçlendirmeyi, mezuniyet sonrası eğitime katkı sağlamayı ve pediatri alanındaki dayanışmayı artırmayı amaçlayan bir kongre olarak düzenlenmektedir.

Bu yıl 8-9 Aralık 2023 tarihleri arasında İstanbul Üniversitesi Prof. Dr. Fuat Sayılgan Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştireceğimiz “3. Cerrahpaşa Pediatri Günleri”nde "Pediatride Az Konuşulanlar" teması altında farklı konulara odaklanarak hem bilimsel hem de sosyal konularla keyifli bir etkinlik sunmayı hedefliyoruz. Bu vesile ile anılarımızı tazelemeyi ve dostluklarımızı pekiştirmeyi de dört gözle bekliyoruz.

Katılımınız ve katkılarınız ile zenginleşecek olan kongremizde sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk ve onur duyacağımızı belirtmek istiyoruz.

Sevgi ve saygılarımızla...

Prof. Dr. Nur Canpolat
3. Cerrahpaşa Pediatri Günleri Başkanı

Prof. Dr. Haluk Çokuğraş
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.