3. Dermatoloji ve Kadın Dokunuşları Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
07 Mart - 08 Mart 2024

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Wyndham Grand Kalamış Marina Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.kadindokunuslari.org
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

Emekçi kadınların sömürüye ve ayrımcılığa karşı mücadelesinin evrensel simgesi olan 8 Mart Dünya Kadınlar gününde; biz dermatologlar bu günü ölümsüz kılmak adına bir sempozyum gerçekleştiriyoruz.

Kadınların her dokunduklarını farklılaştırdığı ve daha derin anlam kattığı gerçeği ile iki yıl önce sadece psoriasisin kadınlar üzerindeki etkisini tartışıp, farkındalığı arttırmak amacıyla gerçekleştirdiğimiz sempozyumumuzu konuları daha da çeşitlendirerek devam ettiriyoruz. Atopik dermatitten, saç hastalıklarına ve kozmetik uygulamalara kadar birçok konuya alanında deneyimli kadın akademisyenlerimiz tarafından değineceğiz.

7-8 Mart 2024’ de 3. Dermatoloji ve Kadın Dokunuşları Sempozyumu’nda genç akademisyen ve akademisyen adayı dermatologlarımızın değerli katılımlarıyla oturumlarımızı kapsamlı bir şekilde hazırladık. Oturum başkanlarımızı ve konuşmacılarımızı konusunda uzman ve tecrübeli kişilerden titizlikle seçtik.

7-8 Mart 2024’de tarihinde İstanbul’da buluşalım ve bu duyguyu beraber büyütelim.

Saygı ve sevgilerimizle…

Dr. Özge AŞKIN
Sempozyum Başkanı

Dr. Sevim BAYSAK
Sempozyum Başkanı

Dr. Server SERDAROĞLU
Dr. Bilal DOĞAN
Sempozyum Onursal Başkanları

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.