3. Gazi Gastroenteroloji Günleri

KONGRE TARİHİ
25 Şubat - 27 Şubat 2022

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Intercontinental Grand Ankara Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
gastrogunleri2022.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Küresel büyük bir felaket olan Pandemi yangını hala tam olarak söndürülememiş olsa da aşılamanın yaygınlaşması ile biraz olsun nefes alabiliyoruz. Bundan yararlanarak geçtiğimiz Şubat ayında ikincisini online olarak düzenlediğimiz ve çok ilgi gören 3‘ü Bir Arada Gazi Gastroenteroloji Günleri toplantılarımıza yüz yüze devam etmek istiyoruz.

Her zaman olduğu gibi ilgi çeken, talep edilen üç ana konuyu incelemeye devam edeceğiz. Bu yıl seçtiğimiz konular Gazi Gastroenteroloji Bilim Dalı olarak da en yoğun çalıştığımız alanlar olacak. Gastrointestinal Motilite alanında ülkemizde öncü merkezlerden biri olarak Fonksiyonel GİS Hastalıklarını gündeme getiriyoruz. Toplumda yaygın olan, günlük pratikte hekimleri zorlayan konularını ele almaya çalışacağız. Girişimsel Endoskopi alanında yenilikler ilerlemeler hız kesmeden devam ediyor. İlgi artıyor. Artan bilgi birikimlerimizi paylaşmak istiyoruz. İnflamatuvar Bağırsak Hastalıkları yine yoğun olarak gündemimizde. Her geçen gün vaka sayılarımız artıyor, çözmemiz gereken zorluklar da. Güncel gelişmeleri gözden geçiriyoruz, önemli noktaları, dikkat edilmesi gerekenleri ele almayı planlıyoruz.

Gazi Gastroenteroloji ailesi olarak üçüncüsünü bu kez yüz yüze yapabilmeyi planladığımız, ümit ettiğimiz 3‘ü Bir Arada Gazi Gastroenteroloji Günleri toplantılarımızda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız, toplantımıza katılmaya davet ediyoruz.

Selam ve Saygılarımızla,

Kongre Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.