3. Gençlerle Onkolojiye Bakış Kongresi-GOB 2020

KONGRE TARİHİ
13 Şubat - 16 Şubat 2020

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Barut Otel Lara

KONGRE WEB SİTESİ
www.gob2020.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri 'Gençlerle Onkolojiye Bakış Kongresi’ ne davet etmekten dolayı onur duyarız.

Kongremizde, siz değerli meslektaşlarımız ve sektör temsilcilerinin de desteği ile kanser tedavisinde standartlar ve zor olgular ile yapılacak interaktif tartışmalar ile deneyimli hekimler ile genç meslektaşlarımızı bir araya getirmeyi amaçlıyoruz.

Bu kongrede düzenlenecek kurslar ile de merak edilen konular, alanında uzman hekimler tarafından genç meslektaşlarımıza anlatılacaktır.

Genç meslektaşlarımız için bilimsel anlamda çok faydalı olacağını düşündüğümüz bu kongre için hazırlıklarımızı hızlıca sürdürmekteyiz. Bizimle birlikte bu heyecanı paylaşan tüm meslektaşlarımızı, ve değerli firma temsilcilerini “İnterdisipliner Onkoloji Derneği” olarak 13 - 16 Şubat 2020 tarihlerinde Antalya, Barut Otel Lara’ da gerçekleştireceğimiz kongremize davet ediyoruz.

Kongremizde buluşmak ümidiyle en iyi dileklerimizi ve saygılarımızı sunarız.

Dernek Başkanı

Dr. Bülent Karabulut

Kongre Başkanları
Dr. Murat Dinçer, Dr. Gamze Gököz Doğu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin