3. Güz Akademisi ve 1. Aşı Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
07 Kasım - 10 Kasım 2019

KONGRE ŞEHRİ
K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Kaya Artemis Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.guzakademisi.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

İstanbul Aile Hekimliği Derneği olarak, bu yıl 3.sünü düzenleyeceğimiz İSTAHED Güz Akademisi’ne ve bir sivil toplum kuruluşu tarafından birinci basamakta ilk kez kurulmuş İSTAHED Aşı Çalışma Grubunun da katkılarıyla gerçekleştireceğimiz İSTAHED 1. Aşı Sempozyumu’na sizleri davet etmekten büyük mutluluk duymaktayız. 3. Güz Akademisi ve 1. Aşı Sempozyumu, 7-10 Kasım 2019 tarihleri arasında Kıbrıs Kaya Artemis Hotel’de gerçekleştirilecektir.

Akademi düzenleme kurulu olarak bizler kasım ayında Kıbrıs’ın güneşinin içimizi ısıtacağını umarak; zengin bir bilimsel program çerçevesinde alanında yetkin hocalarımızı dinlemeyi, bilgi ve becerilerimizi güncellemeyi, sözel ve poster bildirileri sunmayı, katılımcıların aktif olarak içinde olacağı vaka sunumları ve workshoplarımız ile sahip olduğumuz fikir ve deneyimleri paylaşmayı, meslektaşlarımızla bir arada olup dostluklarımızı pekiştirmeyi amaçlayarak yola çıktık.

Bilimsel programımızda Birinci Basamakta Sık Karşılaştığımız Hastalıklar’ı ve Aşı’da Güncel Gelişmeler’i özellikle de Aşı Kararsızlığı konusunda halka yönelik bilinçlendirme ve aile hekimlerine yönelik pratiklerin geliştirilmesini vurguluyor olacağız.

Hepinizle buluşacağımız o günü heyecanla bekliyoruz.

BİRLİĞİMİZ EN BÜYÜK GÜCÜMÜZDÜR!

Dr. Senem ÖZŞEHİR
Akademi Başkanı

Dr. Pınar ÖZBAKIŞ
Akademi Genel Sekreteri

Dr. Mustafa HALTAŞ
Akademi Bilimsel Sekreteri

Dr. Hamza ÖZDEMİR
Aşı Sempozyumu Sekreteri

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin