3. İnflamasyon Köprüsü Kongresi

KONGRE TARİHİ
18 Aralık - 21 Aralık 2023

KONGRE ŞEHRİ
Girne, K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Merit Royal Diamond Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.inflamasyonkoprusu.org
DAVET
Sevgili Meslektaşlarımız ve İlaç Sektörü Temsilcileri,

Hacettepe Romatoloji Derneği ve Kozmetoloji ve Dermatoloji Akademisyenleri Derneği tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan İnflamasyon Köprüsü 18-21 Aralık 2023 tarihleri arasında Merit Royal Diamond Hotel, Girne, KKTC’de gerçekleştirilecektir.

Kronik enflamatuvar hastalıklar yaşam kalitesini en fazla etkileyen hastalıklardır ve bu hastalıkların birçok komorbiditesi mevcuttur. Tedavideki ve patogenezlerindeki gelişmeler Dermatoloji ve Romatoloji gibi disiplinlerin daha fazla bir arada çalışması gerekliliğini doğurmuştur.

Kapsadığı alan bakımından oldukça geniş alana sahip inflamasyon konusu deri, eklem, göz ve gastrointestinal sistem açısından alanında uzman konuşmacılar tarafından ve olgular üzerinden detaylı bir şekilde irdelenecektir.

Toplantımızın sizlerin katılımı ve desteğiyle bilimsel bir şölen olarak gerçekleştirilmesi hepimizin isteğidir.

Kongremize katılımınızı ve desteğinizi bekler, saygılar sunarız.

Prof. Dr. Sedat KİRAZ
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Server SERDAROĞLU
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.