3. Mülkiye Uluslararası İlişkiler Kongreleri

KONGRE TARİHİ
17 Ekim - 18 Ekim 2019

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.mulkiyeircongress.org
DAVET
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü tarafından düzenlenen “Mülkiye Uluslararası İlişkiler Kongreleri”nin üçüncüsü 17-18 Ekim 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecektir. Bu yılki kongremizin başlığı “Birinci Dünya Savaşı ve Yirminci Yüzyıla Etkileri” olarak belirlenmiştir.

Aydınlanma düşüncesinin egemen olduğu On dokuzuncu Yüzyıl Avrupa merkezli dünyanın “doğru, iyi ve güzel” kavramlarının anlamını altüst ederek yeni bir dünyanın başlangıcına işaret eden Birinci Dünya Savaşı sadece bir savaş olarak değil, kurduğu yeni dünyanın anlaşılması açısından da önem taşımaktadır. Bu nedenle Üçüncü Mülkiye Uluslararası İlişkiler Kongresi’nde siyasetten ekonomiye, hukuktan sanata Yirminci Yüzyılda yaşanan dönüşümleri tartışmayı amaçlamaktayız.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin