3. Romatolojiye Panoramik Bakış Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
09 Mayıs - 12 Mayıs 2024

KONGRE ŞEHRİ
Sapanca, Sakarya, Türkiye
KONGRE YERİ
NG Enjoy Sapanca Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
romatolojidepanoramikbakis.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Çocuk Romatoloji Alanına multidisipliner bir bakış açısı ile düzenlediğimiz, “Çocukluktan Erişkine Romatolojiye Panoramik Bakış Sempozyumumun” üçüncüsünü düzenlemekte olduğumuzu duyurmaktan mutluluk duyarız. Çocukluktan erişkine ortak takip edilen hastalara dinamik bir bakış açısı ile yaklaşmak ve aynı dili konuşmak üzere çıktığımız bu yola, bu yılda ortak konularımızı diğer bilim alanlarındaki konusunda yetkin hocalarımızla gündeme getirmeyi planlıyoruz.

İlgili branşlarda giderek önemi artan Kas İskelet Sistemi Ultrasonografisi’nin ilkine gösterilen ilgi ve katılımınız için teşekkürlerimizi iletirken tecrübeli eğitmenlerimizle gerçekleştireceğimiz “3. Pediatrik Kas İskelet Sistemi Ultrason (USPER) Kursu” na sizleri davet etmekten mutluluk duymaktayız.

Bu bilimsel şölene düzenleme kurulu adına sizleri davet etmek ve Sapanca’nın eşsiz doğasında sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isterim. Saygılarımla.

Prof. Dr. Betül SÖZERİ
Sempozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.