3. Ulusal Biyoteknoloji Öğrenci Zirvesi

KONGRE TARİHİ
08 Aralık 2018

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Başkent Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.biyoteknolojikongre.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Türkiye’de Biyoteknoloji üzerine çalışan akademisyenleri ve Biyoteknoloji alanında yenilikçi çalışmalara ilgi duyan lisans ve lisansüstü öğrencilerini bir araya getirmek üzere “Biyoteknoloji Öğrenci Zirvesi” adı altında Biyoteknoloji Derneği tarafından iki yıldır düzenlenen etkinliğin üçüncüsünü bu yıl Başkent Üniversitesi’nin ev sahipliğinde, BaşGen topluluğunun katkılarıyla, 8 Aralık 2018 tarihinde, Ankara’da düzenleneceğini bildirmekten mutluluk duymaktayız. Etkinliğimizde öğrencilerle biyoteknoloji alanındaki güncel gelişmelerin paylaşılmasının yanı sıra yeni iş fikirlerinin de tartışılması planlanmaktadır.

Etkinlik ile ilgili ayrıntılı bilgiye Biyoteknoloji Derneği resmi web sitesinden (www.biyoteknoloji.org.tr) ve http://www.biyoteknolojikongre.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu önemli etkinlikte sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk ve onur duyacağız.

Saygılarımızla,

Biyoteknoloji Derneği Yönetim Kurulu Adına

Prof. Dr. Hüseyin Avni Öktem
Biyoteknoloji Derneği Yönetim Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin