3. Ulusal Sağlık Hizmetleri Sempozyumu-USHS 2021

KONGRE TARİHİ
19 Kasım - 20 Kasım 2021

KONGRE ŞEHRİ
Isparta, Türkiye
KONGRE YERİ
Hilton Garden Inn Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.ushs2021.com
DAVET
Değerli meslektaşlarımız, akademisyenlerimiz, sağlık profesyonellerimiz, araştırmacılarımız ve öğrencilerimiz,

Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi 3. Ulusal Sağlık Hizmetleri Sempozyumu’na sizleri davet etmekten mutluluk ve şeref duymaktayız.

Sempozyumumuzda Tıp, Diş Hekimliği, Veteriner Hekimlik, Eczacılık, Hemşirelik, Ebelik, Çok Disiplinli Sağlık Bilimleri ve Sağlıkla İlgili Çok Disiplinli Bilimler ile Sağlıkla İlgili Diğer Tüm Çalışmalar’ın ele alınması amaçlanmıştır. Bu nedenle sempozyumumuz sağlıkla ilgili olanlar başta olmak üzere tüm disiplinleri kapsayacak şekilde tam bir bilgi şöleni olarak düşünülmüş ve bu doğrultuda oturumlar planlanmıştır.

Tüm Tıp ve Sağlık Bilimleri ile ilgili konuların ele alınacağı kaliteli bir bilimsel program çerçevesinde, birbirinden değerli konuşmacıları dinlemek ve kendi deneyimlerinizi paylaşmak amacıyla 19-20 KASIM 2021 tarihinde, Isparta Hilton Garden Inn Hotel’de, HİBRİT (Yüz yüze ve Online) olarak düzenleyeceğimiz sempozyumumuzda sizleri görmekten mutluluk duyarız.

En iyi dileklerimizle.

SDÜ Tıp Fakültesi Dekanı
Prof. Dr. Alim KOŞAR

Sempozyum Eş Başkanı
Dr. Öğr. Üyesi Fuat İNCE

Sempozyum Eş Başkanı
Dr. Öğr. Üyesi Giray KOLCU

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin