3. Uluslararası Batı Asya Turizm Araştırmaları Kongresi-IWACT 2019

KONGRE TARİHİ
26 Eylül - 29 Eylül 2019

KONGRE ŞEHRİ
Van, Türkiye
KONGRE YERİ
Ortadoğu Expo Kongre ve Fuar Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.iwact.org
DAVET
Bilim insanı, tecrübelerinden çok şey öğrenir ve sürekli yeni çözüm arayışında bulunur. Ancak zaman zaman başarısız sonuçlar alsa da modern ekonomik düşüncelerin esiri olmaz. Aksine sosyal ilişkilerin çoğaltılmasına, doğal çevrenin korunmasına, etkin paydaş katılımına, kendi kendini düzeltmeye, cinsiyet eşitliğine, sürdürülebilir kalkınmaya ve nihayetinde Dünyayı daha yaşanabilir bir yer yapmak için insani kalkınmışlığa hizmet eder. Zaman zaman da özgürleşmeye, zorlayıcılıktan kurtulmaya, spontaneliğe ve yönelişe ihtiyaç duyar...

Üçüncüsünü düzenleyeceğimiz Uluslararası Batı Asya Turizm Araştırmaları Kongresi bu amaçlara hizmet etmek için gerçekleştirilen bir organizasyondur.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi ev sahipliğinde 26 - 29 Eylül 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan, "III. Uluslararası Batı Asya Turizm Araştırmaları Kongresi" (IWACT’19) Düzenleme Kurulu adına, turizme gönül vermiş ve her düzeyde katkı sunan bilim insanlarımızı bilginin paylaşılarak çoğaltıldığı bilim şölenine davet etmekten onur duyarım.

Düzenleme Kurulu Başkanı
Prof. Dr. Faruk ALAEDDİNOĞLU

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin