3. Uluslararası Bilim ve İnovasyon Kongresi-INSI 2022

KONGRE TARİHİ
09 Haziran - 12 Haziran 2022

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.insicongress.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız ve Bilim İnsanları,

09-12/06/2022 tarihinde ikincisini gerçekleştireceğimiz III. Uluslararası Bilim ve İnovasyon Kongresi – (INSI 2022) pandemi koşulları sebebi ile ONLINE düzenlenecektir. Kongremiz Mühendislik, Fen ve Sağlık alanlı bir kongredir. Uluslararası nitelikte olan kongremizde, yer alacak katılımcılar çalıştıkları çeşitli alanlarda bilgi, birikim ve tecrübelerini paylaşarak literatüre katkı sağlayacağı inancındayız. Kongremiz doçentlik şartlarını sağlamaktadır.

Kongre sözlü sunumlardan oluşacaktır. Sunum dili Türkçe veya İngilizce’dir. Kongremizdeki ana konular aşağıda verilmiştir;

Mühendislik Bilimleri
Fen ve Matematik
Sağlık Bilimleri

Sunumlar, online kongre salonlarında İngilizce ve Türkçe olmak üzere konuşmacının tercih edeceği dilde yapılacaktır. Ayrıca kongrede sunulan bildirilerin özet metinleri ve tam metinleri (Zorunlu Değildir) ISBN’li e-kitap olarak yayınlanacaktır.

Kongremizde sizleri aramızda görmekten gurur ve mutluluk duyacağız.

INSI Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.