32. Ulusal Dermatoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
20 Kasım - 24 Kasım 2024

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Susesi Otel ve Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
ulusaldermatoloji2024.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Dermatoloji Derneği olarak, sizleri 20 - 24 Kasım 2024 tarihleri arasında Antalya’da Susesi Otel’de, Manisa Celal Bayar Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalı ev sahipliğinde gerçekleştireceğimiz ve bu sene 32’incisini düzenleyeceğimiz Ulusal Kongremize davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Ulusal Kongremiz, diğer toplantılarımızın birçok özelliğini bünyesinde toplayarak, meslektaşlarımızın bilgilerini, deneyimlerini, görgülerini paylaştıkları; diğer taraftan sosyal programlar içinde birbirleriyle hasret giderdikleri, yeni meslektaşlarıyla tanışarak kardeşlik kurdukları bir şölen özelliğindedir.

Türk Dermatoloji Derneği’nin bu en önemli ve büyük etkinliğine, Türk Dermatoloji Derneği Yönetim Kurulu adına sizleri davet etmekten büyük bir mutluluk ve onur duyar,

Kongremizde görüşmek dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunarım.

Prof. Dr. Ertan YILMAZ
Türk Dermatoloji Derneği Başkanı


Değerli meslektaşlarımız,

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalı olarak ev sahipliğini yapacağımız 32. Ulusal Dermatoloji Kongresi 20-24 Kasım 2024 tarihlerinde Antalya Susesi Otel’de gerçekleştirilecektir.

Türk Dermatoloji Derneği’nin desteğiyle düzenlenecek olan kongremizde bilimsel ve sosyal açıdan verimli bir kongre ortamı hedefliyoruz.

Sizleri aramızda görmekten mutluluk ve onur duyar, katılımınız ve katkılarınız için şimdiden teşekkür ederiz. 2024 sonbaharında görüşmek dileğiyle…

Sevgi ve saygılarımla,

Prof. Dr. Aylin TÜREL ERMERTCAN
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.