32. Ulusal Yönetim ve Organizasyon Kongresi

KONGRE TARİHİ
23 Mayıs - 25 Mayıs 2024

KONGRE ŞEHRİ
Giresun, Türkiye
KONGRE YERİ
Giresun Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
yonorg2024.giresun.edu.tr
DAVET
Birincisi 1993 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi ile Boğaziçi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi tarafından ortaklaşa düzenlenen Ulusal Yönetim ve Organizasyon Kongresi, 2023 yılında İstanbul Nişantaşı Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşti.

Ulusal Yönetim ve Organizasyon Kongresi, örgüt kuramı, stratejik yönetim, örgütsel davranış, insan kaynakları yönetimi ve işletmecilik tarihi alanlarında her yıl çok sayıda değerli çalışma üzerinde tartışma ve mesleki bilgi ve birikimi paylaşma olanağı sunmanın yanı sıra alanda çalışanların sosyal etkileşimlerinin gerçekleştiği zaman dilimi olarak da önemlidir.

Ulusal Yönetim ve Organizasyon Kongresi, çok sayıda akademisyene farklı üniversitelerden meslektaşlarıyla ortak eserler üretme fırsatı yaratmış, yeni akademisyenlerin yetişmesine ve akademisyenlik ruhu ve disiplini kazanmasına katkıda bulunmuştur.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.