33. Ulusal Türk Ortopedi ve Travmatoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
05 Kasım - 10 Kasım 2024

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Pine Beach Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.totbid2024.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

32. Ulusal Türk Ortopedi ve Travmatoloji Kongremizi Cumhuriyetimizin 100. yıl coşkusuyla ancak 6 Şubat depreminin yarattığı derin acılarla birlikte 31 Ekim - 5 Kasım 2023 tarihleri arasında gerçekleştirdik. Birçok vatandaşımızın kaybına yol açan bu deprem nedeniyle son kongremizin ana teması “Deprem ve Afet Yönetimi” idi.

Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılının ilk ulusal ortopedi kongresi olacak olan 33. Ulusal Türk Ortopedi ve Travmatoloji Kongresi’ni 5-10 Kasım 2024 tarihleri arasında Antalya Pine Beach Belek Kongre Merkezinde gerçekleştireceğiz. Bu kongremizin ana teması “Komplikasyonlar ve Yönetimi” olarak belirledik. Deprem gerçeği ile yaşamak zorunda olmamız nedeniyle depremlerde elde ettiğimiz tecrübelerimizi paylaştığımız oturumlar da bu kongremizin ana konuları arasında yerinde alacak.

Mesleğimizin vazgeçilmez çalışma arkadaşları olan hemşirelerimiz de ulusal kongrelerini bizlerle birlikte ortak düzenleyecekler. Bu çerçevede her sene daha yüksek katılım oranıyla gerçekleştirdiğimiz ulusal kongremizin bilimsel ve sosyal açıdan tam bir bayram havasında geçeceğini ümit ediyoruz.

“Benden sonra, beni benimsemek isteyenler, bu temel mihver üzerinde aklın ve bilimin rehberliğini kabul ederlerse, manevi mirasçılarım olurlar” diyen Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün manevi mirasçıları olarak ikinci yüzyılımızın bu ilk kongresinde hep birlikte olmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Saygılarımızla,

Yavuz Selim Kabukçuoğlu
Kongre Başkanı

Mehmet Demirhan
TOTBİD Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.