34. Ulusal Tarımsal Mekanizasyon ve Enerji Kongresi-TARMEK 2022

KONGRE TARİHİ
07 Eylül - 09 Eylül 2022

KONGRE ŞEHRİ
Bilecik, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
tarmakder.org.tr/tarmek2022
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız ve Paydaşlarımız,

Tarım Makinaları ve Teknolojileri alanında yapılan bilimsel çalışmaları paylaşmak, yeni fikirlerin oluşmasını sağlamak, dayanışmayı güçlendirmek, geleceğin tarımına yön verecek bilimsel bilgi ve teknolojileri geliştirmek ve bu kapsamda akademi dünyasını, sektör temsilcilerini ve paydaşları bir araya getirmek amacıyla “Tarımsal Mekanizasyon ve Enerji” kongresinde buluşuyoruz.

1976 yılından günümüze kadar hiç ara verilmeden gelenek haline gelen Ulusal Tarımsal Mekanizasyon ve Enerji Kongresi’nin 34.’sünü Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Biyosistem Mühendisliği Bölümü ev sahipliğinde düzenlemekten büyük bir mutluluk duymaktayız. Kongremiz, 07-09 Eylül 2022 tarihleri arasında yüz yüze gerçekleştirilecektir.

Kongremizin amacı “Tarımsal Mekanizasyon” ve “Tarımda Enerji Kullanımı” alanlarında çalışmalar yapan bilim insanlarını bir araya getirerek bilimsel bilgi paylaşımını sağlamak, üniversitelerimizden araştırmacılar ile ilgili sektör ve kamu kurumlarından uzmanları bir araya getirerek mevcut durumu değerlendirmek, yapılması gereken bilimsel ve kurumsal çalışmaları ortaya koymaktır.

Kongrede sunulan bildiriler Kongre Bildiri Kitabında yayınlanacaktır. Ayrıca isteğe bağlı olarak tam metin bildiriler 2020 yılı itibariyle uluslararası statü kazanan “Tarım Makinaları Bilimi Dergisi’nde yayınlanabilecektir.

Sizleri kongremize davet ediyoruz.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Bahadır SAYINCI
Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin