35. Ulusal Gastroenteroloji Haftası

KONGRE TARİHİ
21 Kasım - 25 Kasım 2018

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Regnum Carya Golf and Spa Resort

KONGRE WEB SİTESİ
www.ugh2018.org
DAVET
Değerli meslektaşlarım,

Türk Gastroenteroloji Derneği’nin ev sahipliğinde ülkemiz gastroenterolojisinin en önemli ve en yüksek katılımlı organizasyonu olan 35. Ulusal Gastroenteroloji Haftası 21-25 Kasım 2018 tarihleri arasında her yıl olduğu gibi yine Antalya’da yapılacaktır.

Kongremizin zengin ve yüksek kalitedeki bilimsel içeriği Gastroenterologlar, Gastrointestinal Cerrahlar, İç Hastalıkları Uzmanları, Aile Hekimleri gibi çeşitli alanlardan katılımcılarımıza hitap edecek genişlikte hazırlanmaktadır.

35. Kongremiz de yine, katılımcıların yüksek düzeyde beğenisini kazanan Regnum Carya Golf & SPA Resort Hotel’de yapılacaktır.

Kongremizde sizler için en iyi programı hazırlamaya çalıştık. Gastroenterolojinin sıcak konuları yanısıra temel başlıklar da tartışılacaktır. Ayrıca seçilmiş merkezlerimizde programlı olarak daha önceden çekilmiş endoskopik girişimlerin yer aldığı eğitici video sunumları yapılacaktır. Gastrointestinal sistem hastalıkları İç Hastalıkları polikliniğine başvuran hastaların önemli bir bölümünü oluşturmaktadır. Bu nedenle belirli konu başlıklarında İç Hastalıkları uzmanlarına yönelik de program hazırladık. Bu konular vaka örnekleri üzerinden tartışılarak irdelenecek ve günlük pratiğe yönelik olacaktır. Oturumlarda Türkiye’den ve dünyadan konularında söz sahibi olan konuşmacılar yer alacaktır.

Katılımcılarımızın gerçekleştirdiği bilimsel çalışmalar hakemlerimiz tarafından değerlendirilip Sözlü ve Poster Sunumuna kabul edilecek ve en yüksek puanı alan Sözlü ve Poster Bildirilerine ödül verilecektir.

Kongrede ülkemizde ilk defa, ilaç endüstrisi çalışanlarına yönelik kurs programı düzenlenecektir.

Doyurucu bilimsel program yanı sıra keyifle vakit geçireceğinize inandığımız sosyal programı olan bu kongrede sizleri aramızda görmek ve bilgilerimizi paylaşmak dileği ve saygılarımızla,

Düzenleme komitesi adına
Prof. Dr. Birol ÖZER

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin