39. Türkiye Muhasebe Eğitimi Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
15 Eylül - 19 Eylül 2021

KONGRE ŞEHRİ
Burdur, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
turmes2021.mehmetakif.edu.tr
DAVET
XXXIX. Türkiye Muhasebe Eğitimi Sempozyumu, 15-19 Eylül 2021 tarihlerinde Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nin ev sahipliğinde Lavanta Tepesi Hotel, Burdur’da gerçekleştirilecektir.

Hayatın tüm alanlarında ortaya çıkan değişim, yenilik ve ilerleme muhasebe ve muhasebe mesleğini de tabii bir şekilde etkisi altına almaktadır. Özellikle dijitalleşmenin etkisiyle ortaya çıkan yoğun veri trafiği, denetim başta olmak üzere birçok alanda dönüşüm yaşanmasını kaçınılmaz hale getirmektedir. Bu değişime muhasebe uygulayıcılarının ve paydaşlarının ayak uydurması muhasebe eğitiminde yeni yaklaşımların uygulanması ile paralellik arz etmektedir.

Ortaya çıkan değişimin gerek iş ortamına gerekse muhasebeye etkilerinin tartışılması amacıyla Sempozyumun ana teması “Değişen Teknoloji ve İş Ortamında Muhasebe” olarak belirlenmiştir.

42. yılında 39.’su 2021 yılında düzenlenecek bu sempozyum, gerek akademisyenler, gerekse meslek mensupları açısından muhasebe eğitiminin mevcut konumunu ve gelecekte kendisine nerede yer bulacağını göstermesi açısından önemli bir misyonu yerine getirmektedir.

Muhasebe eğitimine dair ortaya koyulacak çalışmalardan tüm paydaşların faydalanması amacıyla 15-19 Eylül 2021 tarihlerinde Burdur’da gerçekleştirilecek olan sempozyumda akademisyenler, meslek mensupları ve meslek kuruluşlarının temsilcilerini aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
Saygılarımızla

Prof. Dr. Durmuş ACAR
Sempozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin