39. Ulusal Klinik Nörofizyoloji EEG-EMG Kongresi

KONGRE TARİHİ
18 Ekim - 22 Ekim 2023

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Asteria Kremlin Palace Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.norofizyoloji2023.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Türkiye Klinik Nörofizyoloji EEG-EMG Derneği olarak 18-22 Ekim 2023 tarihlerinde Asteria Kremlin Palace Otel, Antalya'da gerçekleştireceğimiz 39. Ulusal Klinik Nörofizyoloji EEG-EMG Kongresi’nde sizlerle bir arada olmaktan mutluluk duyacağız. Sizlerin de bildiği gibi, Covid-19 salgını nedeniyle 36. kongremizi, “1. Ulusal Klinik Nörofizyoloji EEG-EMG Sanal Kongresi” adıyla, 37. kongremizi ise “2. Ulusal Klinik Nörofizyoloji EEG-EMG Sanal Kongresi” adıyla uzaktan, “online” kongre olarak gerçekleştirmek zorunda kaldık.

38. kongremizi özlediğimiz, alıştığımız tarzda bir araya gelerek yüz yüze olarak Bodrum’da gerçekleştirdik.

39. Ulusal Kongremizi kurslar, bildiriler, sempozyum, konferans ve tedavi gecelerinden oluşacak zengin bir içerikle gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz. Yurtdışından katılacak konuşmacılar da bilimsel araştırmalarını ve deneyimlerini paylaşmak üzere kongre programında yer alacaklardır.

Yapılan araştırma ve çalışmaların sunulacağı bildirileri teşvik etmek üzere genç araştırıcılara her yıl olduğu gibi bu yıl da Derneğimiz tarafından katılım bursu sağlanacaktır.

Kongre programı ve önemli tarihler ile ilgili ayrıntılar belirginleştikçe sizlerle paylaşmayı sürdüreceğiz. Güncel bilgileri www.norofizyoloji2023.org web sitemizden takip edebilirsiniz.

Kongremize katılımlarınızı bekliyoruz.

Kongremizde, Antalya’da yüz yüze görüşmek dileğiyle,

Sevgi ve saygılarımızla,

Kongre Düzenleme Kurulu Adına,

Prof. Dr. Aysun Soysal
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Mehmet Demirci
Türkiye Klinik Nörofizyoloji EEG-EMG Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.