4. Bezmialem Ortopedi Buluşması

KONGRE TARİHİ
06 Aralık - 07 Aralık 2019

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Bezmialem Vakıf Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.bom2019.org
DAVET
Değerli Hocalarımız ve Meslektaşlarımız,

06-07 Aralık 2019 tarihlerinde, Bezmialem Vakıf Üniversitesi ev sahipliğinde “Başarısız eklem cerrahisi sonrası. Ben ne yapıyorum?” ana temalı, IV. Bezmialem Ortopedi Buluşması uluslararası katılımla gerçekleştirilecektir.

Etkinlik kapsamında erişkin omuz, kalça ve diz cerrahisinde başarısız rekonstrüksiyonların nedenleri, korunma ve çözüm yolları ayrıntılı olarak ele alınarak cerrahi teknikler ve çok sayıda vaka üzerinden interaktif olarak tartışılacaktır. Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Bezmialem Ortopedi Buluşmasında yurt içinden duayen hocalarımızın yanında yurt dışından da alanında uzman değerli konuşmacılar katkı verecektir.

Güçlü bir bilimsel kurul ve konuşmacıların destek vereceği toplantımızda, siz değerli meslektaşlarımızın katılımlarını bekleriz.

Saygılarımızla,

Toplantı düzenleme kurulu adına,

Prof. Dr. İbrahim TUNCAY

Bezmialem Vakıf Üniversitesi
Ortopedi ve Travmatoloji AD Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin