4. İşitme Teknolojileri Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
02 Mart - 03 Mart 2024

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
İSOV Sakıp Sabancı Konferans Salonu

KONGRE WEB SİTESİ
isitmeteknolojilerisempozyumu.com
DAVET
Saygıdeğer Sektör Temsilcileri ve Değerli Öğrenciler,

İŞİTDER (İşitme Cihazı İthalatçıları Derneği) tarafından 02-03 Mart 2024 tarihlerinde İSOV Sakıp Sabancı Konferans Salonu - İstanbul’da düzenleyeceğimiz 4. İşitme Teknolojileri Sempozyumu’na sizleri davet etmekten mutluluk duymaktayız.

Sempozyumumuzun ana amacı, işitme cihazı, işitsel implantlar ve tanısal cihazlar teknolojisindeki güncel yenilikleri, gelişmeleri, ürün ve hizmetleri sizlerle paylaşmak ve dünyadaki gelişmeleri takip etmenize olanak sağlamaya çalışmaktır.

Sempozyumun bir diğer amacı odyoloji, odyometri programlarının öğrenci ve mezunlarının sektör temsilcileri ile tanışmalarını sağlayarak kariyerlerini planlamalarına yardımcı olmaktır. Sonuç olarak işitme cihazı, işitsel implant, tanısal cihaz ithalatçıları ve üreticileri ile sektör profesyonelleri, odyologlar ve odyometristler gibi tüm disiplinleri bir araya getirmeyi amaçlayan bu sempozyumda, etkin ve faydalı bir sinerji yaratmayı hedefliyoruz.

İşitme cihazı, işitsel implant ve diagnostik sektöründe faal olarak çalışan konuşmacılarımızın bilgi ve tecrübelerini paylaşacakları sempozyumumuzda sizleri de aramızda görmeyi diliyoruz.

Siz yoksanız bir eksiğiz…

İŞİTDER | İşitme Cihazı İthalatçıları Derneği

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.