4. Mersin Kulak Burun Boğaz Günleri

KONGRE TARİHİ
11 Şubat - 12 Şubat 2022

KONGRE ŞEHRİ
Mersin, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
mersinkbb2022.org
DAVET
Saygıdeğer Meslektaşlarım;

Mersin Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı, Mersin KBB Derneği ve Yöresel Kulak Burun Boğaz Dernekler Kurulu ile ortaklaşa düzenleyeceğimiz toplantımızda, bölgemizdeki KBB ve Aile Hekimlerine yönelik bir toplantı programı hazırlamış bulunmaktayız. Ülkemizin KBB alanında en yetkin hocaları bilgi ve deneyimlerini bizlerle paylaşacaklardır. Toplantımızın 11 Şubat 2022 Cuma günü olacak oturumlarında ağırlıklı olarak KBB Hekimlerine, 12 Şubat 2022 Cumartesi günü olacak oturumlarında ise KBB hekimleri ve Aile hekimlerine yönelik panel ve sunumlar düzenlenecektir.

Mersin Üniversitesi KBB anabilim dalı olarak Kulak Burun Boğaz ve Aile hekimi tüm meslektaşlarımızı; kendi alanında yetkin eğiticilerin güncel konulardaki sunumlarıyla Mersin’de ağırlamaktan büyük bir mutluluk ve onur duyacağız

Saygılarımızla

Prof. Dr. Kemal GÖRÜR

Prof. Dr. Yusuf Vayısoğlu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin