4. Türkiye Bilimsel Araştırmalar ve Koruyucu Hekimlik Tıp Kongresi-TÜBİKON

KONGRE TARİHİ
23 Kasım - 26 Kasım 2023

KONGRE ŞEHRİ
K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Limak Cyprus Deluxe Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.tubikon.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Sağlık için önce sağlığı korumalıyız sloganıyla kendisini insan sağlığına adamış sağlıklı geleceği görev edinmiş tüm dostlarımızı aynı platformda buluşmaya davet ediyoruz.

Daha sıcak daha aydınlık daha sağlıklı bir geleceğe umutla diyerek yavru vatanda misafir etmek isteriz. Koruyucu hekimliği önceleyen, pratik meslek yaşamını bilime adamış kişiler olarak, pandemi nedeni ile ertelenen yüz yüze toplantımızı 23-26 Kasım 2023’de yeniden düzenliyoruz, koruyucu hekimliği bir adım daha öne taşımak, bilgilerimizi tazelemek, deneyimlerimizi paylaşmak, yeni araştırmaları takip etmek adına bir araya gelmek istiyoruz ve bu sebeple 4. Türkiye Bilimsel Araştırmalar ve Koruyucu Hekimlik Kongresi çatısı altında Aile Hekimleri, Acil Tıp Hekimleri ve Pediatri uzmanları olarak buluşuyoruz.

Önceki kongrelerimizdeki gibi yine bilimsel tatmini yüksek, konusunda uzman akademisyenlerimiz ile bulaşacağımız kongremizde mesleki açıdan ihtiyaç duyulan birçok konuda bilgi sahibi olacak veya derinlere sakladıklarımızı hatırlayacağız. Kongre süresince devam edecek olan, aile hekimliği ve pediatri salonlarında eş zamanlı 2 farklı bilimsel program hazırlıyoruz. Bilimsel danışma kurulumuz ile sahada bizzat çalışan hekimlerimizin talepleri doğrultusunda ihtiyaca yönelik ve en faydalı programı hazırlamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Organizasyon komitemiz önceliği katılımcılara deneyimli konuşmacılar tarafından oluşturulmuş olan bilimsel programı kaliteli bir şekilde sunmaktır. Kongremizde sizler için en iyi programı hazırlamaya gayret ettik. Her zaman ki gibi takdiriniz en büyük gücümüzdür.

Limak Kıbrıs Deluxe Otel Kongre Merkezinde hep birlikte bilimsel, verimli ve de nefes alabileceğiz dopdolu bir 3 gün geçirmek temennisi ile kendisini aile hekimliğine, acil tıp hekimliğine, pediatri ve koruyucu hekimliğe adamış tüm meslektaşlarımızı 23-26 Kasım 2023 tarihleri arasında kongremizde görmekten onur duyacağız.

Saygılarımızla,

Dr. Mehmet Gökhan Kara
Kongre Başkanı ve Akort Derneği Başkanı

Prof. Dr. Başar Cander
Kongre Eş Başkanı ve Atuder Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.