4. Uluslararası Herkes İçin Spor Kongresi

KONGRE TARİHİ
21 Mayıs - 23 Mayıs 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
sfasummit.org
DAVET
Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu tarafından 21-23 Mayıs 2021 tarihleri arasında ilki düzenlenecek olan Herkes İçin Spor Zirvesi ve 4.cüsü düzenlenecek olan Uluslararası Herkes İçin Spor Kongresi, bu yıl kuruluşunun 95. yılını kutlayan ülkemizin önder eğitim kurumlarından birisi olan Gazi Üniversitesi işbirliği ile gerçekleştirilecek. Sanal ortamda yapılacak sunumlar YouTube üzerinden canlı yayınlanacak.

Bu yıl kongrenin temasını içerisinden geçtiğimiz COVID19 sürecine vurgu yaparak, "Salgın sürecinde fiziksel aktivite ve sağlıklı yaşam" olarak belirledik. Yurt dışından ve yurt içinden pek çok önemli spor örgütünün üst düzey yöneticileri ve akademisyenlerin konuşmacı olarak yer alacağı kongrede, ayrıca çok sayıda akademisyenin bilimsel araştırmaları da hakem süzgecinden geçirilmek kaydıyla sunulacaktır. Bununla birlikte organizasyon kapsamında, herkes için spor, wellness, nefes egzersizleri ve sağlıklı yaşam ile ilgili gelişim seminerleri düzenlenecektir.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin