4. Uluslararası Sosyal Bilimler Kongresi-USBK 2023

KONGRE TARİHİ
01 Haziran - 02 Haziran 2023

KONGRE ŞEHRİ
Gümüşhane, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
usbk.gumushane.edu.tr
DAVET
Değerli Bilim İnsanları,

IV. Uluslararası Sosyal Bilimler Kongresi (USBK), 1-2 Haziran 2023 tarihleri arasında, Gümüşhane Üniversitesi ev sahipliğinde Kilis 7 Aralık Üniversitesi, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi, Bingöl Üniversitesi ve Ondokuz Mayıs Üniversitesi ortaklığıyla hibrit şekilde gerçekleştirilecektir.

Kongrenin ana teması "Sosyal Bilimler Işığında Deprem" olarak belirlenmiştir. Bu seneki kongrenin ana teması ve kapsamı bağlamında “deprem” olgusu sosyal bilimler alanındaki çalışmalarla ele alınacaktır. IV. Uluslararası Sosyal Bilimler Kongresi; sosyal bilimler alanında çalışan bilim insanlarının ve araştırmacıların buluşması, fikir alışverişinde bulunabilmesi adına değerli katkılar sunacaktır. IV. Uluslararası Sosyal Bilimler Kongresi, 1-2 Haziran 2023 tarihleri arasında, Gümüşhane Üniversitesi tarafından hibrit (yüz yüze ve çevrim içi oturumlar) olarak gerçekleştirilecektir. İki gün sürecek olan kongreye, siz değerli bilim insanlarının katılımlarını bekliyoruz.

En derin sevgi ve saygılarımızla...

Prof. Dr. Halil İbrahim ZEYBEK (Gümüşhane Üniversitesi Rektörü)

Prof. Dr. Mustafa Doğan KARACOŞKUN (Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü)

Prof. Dr. Yavuz ÖNAL (Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü)

Prof. Dr. Alim YILDIZ (Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü)

Prof. Dr. İbrahim ÇAPAK (Bingöl Üniversitesi Rektörü)

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.