4. Uluslararası Türklerin Dünyası Sosyal Bilimler Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
17 Aralık - 18 Aralık 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
symposium-ifwt.org
DAVET
Değerli Bilim İnsanları,

İlki 2017 yılında Antalya’da, ikincisi 2018 yılında Makedonya Üsküp’te, üçüncüsü 2019 yılında Antalya’da düzenlenen Uluslararası Türklerin Dünyası Sosyal Bilimler Sempozyumunun 4.sü 17-18 Aralık 2020 tarihlerinde çevrim içi olarak düzenlenecektir. Türkiye, Ukrayna, Azerbaycan, Kazakistan, Özbekistan, Türkmenistan, İran, Makedonya, Bulgaristan, Afganistan ve Almanya başta olmak üzere farklı ülkelerden sosyal bilimlerin farklı disiplinlerinde uzmanlaşmış seçkin bilim insanlarının güncel çalışmalarını ve görüşlerini kapsayacak olan sempozyumumuza katılımınız bizim için mutluluk ve onur vesilesi olacaktır.

Başvuru sürecinde gönderdiğiniz bildiri özetleri hakem incelemesinden geçtikten sonra sempozyum öncesinde; tam metinler ise sempozyumun bitişini takiben en geç 31 Aralık 2020 tarihinde ISBN’li e-kitap olarak yayımlanacaktır. Sempozyumumuza katılımınızı diler, en içten saygılarımızı sunarız.

Türklerin Dünyası Enstitüsü Sempozyum Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin