43. Türkiye Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Kongresi

KONGRE TARİHİ
18 Mayıs - 22 Mayıs 2022

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Susesi Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.temhkongresi.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

COVID-19 pandemisi son iki yıldır tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de hayatlarımızı beklemediğimiz bir şekilde etkiledi. Yüz yüze yapılamayan kongrelerimiz ve eğitim toplantılarımız sanal ortamda gerçekleştirilmek zorunda kalındı. Aşılanmanın yaygınlaşması ile birlikte özlemle beklediğimiz 43. Türkiye Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Kongresi’nin 18-22 Mayıs 2022 tarihlerinde Susesi Otel, Antalya’da gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Kongremiz endokrinoloji camiasını bir araya getiren en önemli bilimsel ve sosyal ortamdır. Geçmiş kongrelerimizde olduğu gibi, bu kongremizde de Bilimsel Kurul’un desteği ve üyelerimizden gelen önerilerle çok zengin bir program hazırlanmıştır. Kongremizde ülkemizden ve yurt dışından değerli bilim insanlarını dinleme ve deneyimlerinden yararlanma fırsatı bulunacaktır.

Kongremizin ilk günü endokrinoloji pratiğinde yararlı olacağını umduğumuz kurslarla başlayacaktır. Takip eden günler, günlük pratikte karşılaşılan sorunlar için gerekli temel bilgilerin, ileri düzeyde akademik bilgilerin, endokrinolojide yeniliklerin sunulacağı konferans, panel, olgu sunumları ve çalışmalarınızın sunulabileceği bildiri oturumları ile devam edecektir.

Bilgilerimizi ve deneyimlerimizi paylaşarak yenilikleri öğreneceğimiz ve yeniden bir arada olmanın keyfini çıkaracağımız bu bilimsel şölene tüm meslektaşlarımızı davet etmekten onur ve mutluluk duyuyoruz.

Kongremizde görüşmek dileğiyle, sevgi ve saygılarımızla...

Prof. Dr. Ayşegül Atmaca
TEMD ve 43. TEMH Kongre Başkanı

Prof Dr. İbrahim Şahin
43. TEMH Kongre Sekreteri

Prof. Dr. M. Eda Ertörer
43. TEMH Kongre Sekreteri

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.