44. Türkiye Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Kongresi

KONGRE TARİHİ
12 Mayıs - 13 Mayıs 2023

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
The Marmara Taksim Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.temhk.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları alanında ülkemizin en önemli bilimsel buluşması olan Türkiye Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Kongresi’nin kırk dördüncüsünü, 12-13 Mayıs 2023 tarihlerinde kıtaları buluşturan şehrimiz İstanbul’ da gerçekleştireceğimizi duyurmaktan büyük mutluluk duymaktayız.

Bununla beraber kongremizin hemen ardından, 13-16 Mayıs 2023 tarihleri arasında Avrupa Endokrinoloji Derneği (ESE) tarafından İstanbul’ da düzenlenecek olan Avrupa Endokrinoloji Kongresi – ECE 2023’ e ev sahipliği yapacak olmanın da gururunu yaşıyoruz.

Endokrinoloji ve Metabolizma, tıptaki gelişmelerin en çok yaşandığı, her geçen gün güncel veri ve çalışmaların ortaya çıktığı alanlardan biri olarak hem hepimizi heyecanlandırmakta, hem de daha fazla bilim insanının ilgi alanına girmektedir. Tüm bunlar her yıl buluşmayı beklediğimiz kongremizi büyüyen bir çizgide daha önemli hale getirmektedir. Her yıl olduğu gibi 2023 kongremizde de birbirinden değerli konuşmacıların olacağı konferans ve panel oturumlarıyla günlük pratiğimize katkı sağlayacak temel bilgilerimizi ve ileri düzey akademik bilgilerimizi güncelleyecek, bildiri oturumlarıyla da kendi çalışmalarımızı sunma fırsatı bulacağız.

Cumhuriyetimizin 100. yılında gerçekleştireceğimiz kongremizde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Ayşegül Atmaca
TEMD & 44.TEMHK Başkanı

Prof. Dr. Mustafa Cesur
44.TEMHK Sekreteri

Prof. Dr. Dilek Gogas Yavuz
44.TEMHK Sekreteri

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.