5. Rize Tematik Anestezi Sempozyumu-Solunum ve Anestezi

KONGRE TARİHİ
08 Eylül - 09 Eylül 2018

KONGRE ŞEHRİ
Rize, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
tematikanestezi.erdogan.edu.tr
DAVET
Değerli hocalarım,

Değerli meslektaşlarım,

Geleneksel olarak düzenlediğimiz ve bu yıl 8-9 Eylül tarihlerinde beşincisini düzenleyeceğimiz “Tematik Anestezi Sempozyumu” için sizleri bereketli yağmurları, doğal güzellikleri, mavi ve yeşilin eşsiz uyumunun sergilendiği Rize'ye davet etmenin mutluluğu içindeyiz.

Bu yılki sempozyumumuzda “Solunum ve Anestezi” temasını ele almayı planladık. Temamızla ilgili perioperatif ve yoğun bakım ile ilgili seçtiğimiz konuları ve literatür değerlendirmelerini konuşmacılarımızın ve siz değerli katılımcılarımızın desteği ile paylaşmak istiyoruz. Önceki yıllarda olduğu gibi konunun kısa özeti ve tartışma kısmında paylaşılan tecrübelerle, dolu dolu ve doyurucu bir bilimsel aktivite olmasını temenni ediyoruz.

Bu yıl da geçen yıl olduğu gibi sözlü bildiri oturumu yapılacaktır. Bu oturumun yine hem bildirileri ile katılacak meslektaşlarımıza, hem de tüm katılımcılara yararlı olacağı ve sempozyumumuza ayrı bir keyif katmaya devam edeceği kanaatindeyiz.

Bilimsel ve sosyal anlamda verimli ve keyifli bir sempozyum gerçekleştirmek üzere sizlerle 7-9 Eylül 2018 tarihlerinde “5. Rize Tematik Anestezi Sempozyumu: Solunum ve Anestezi” sempozyumunda Rize ‘de beraber olmak dileğiyle…

Saygılarımızla…

Dr. Öğr. Üyesi Hızır KAZDAL
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi
Tıp Fakültesi
Anesteziyoloji ve Reanimasyon AD. Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin