5. Ulusal Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Eğitim Kongresi

KONGRE TARİHİ
18 Mayıs - 21 Mayıs 2023

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Doubletree by Hilton Kemer

KONGRE WEB SİTESİ
www.tgder2023.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

18-21 Mayıs 2023 tarihlerinde Doubletree by Hilton Kemer Hotel, Antalya'da düzenleyeceğimiz 5. ULUSAL TIBBI GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ kongremize sizleri davet etmenin gururunu ve heyecanını yaşıyoruz.

Her yıl olduğu gibi bu yılda sizlerin talep ve istekleri göz önünde bulundurarak oluşturduğumuz eğitim içeriğimiz ve alanında uzman akademik konuşmacı kadromuzla dolu dolu bir eğitim kongresi geçireceğimize inanıyorum.

Radyolojilerde görüntüleme ekip işi ve bu ekibin en önemli parçası teknisyen/ teknikerlerdir diyerek çıktığımız bu yolda kendimizi geliştirip mesleğimize kaybolan değerini kazandırmak için lisans tamamlama yüksek lisans doktora yapma ve makale hazırlama konularında bilgilendirme yapacağımız RADYOLOJİDE KARİYER PLANLAMA konularında sunum ,bilgilendirme ve söyleşilerimizle sizleri desteklemeye ve bilinçlendirmeye devam edeceğiz.

Gücünü arkasındaki mesleğini seven, kendisine ve mesleğine değer katmak için gece gündüz çalışan siz değerli teknisyen ve teknikerlerden alan derneğimizin yönetim kurulu olarak sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk ve onur duyacağız.

Saygılarımla,

Özer ERDEN
TG-DER Yönetim Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.