5. Ulusal Ürolojik Cerrahi Online Kongresi

KONGRE TARİHİ
07 Kasım - 15 Kasım 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.urolojikcerrahikongresi.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Bu yıl derneğimizin kuruluşunun 10. yılı. sizlerin destekleriniz ve özverili katkılarınız sayesinde hep birlikte 10 başarılı altın yıl geçirdik. Bu yıllar hem akademik düzeyin hem de her seferinde katılımın daha da arttığı, birbirinden başarılı geçen derneğimizin 4 Ulusal Kongresi ile süslendi.

Bu yıl 5. Ürolojik Cerrahi Online Kongresi 7-15 Kasım 2020 tarihlerinde yapılacaktır. Sizlere akademik düzeyi çok yüksek güzel vakit geçireceğiniz bir kongre hazırlayarak teşekkür etmek istiyoruz. Kongremize çok sayıda yerli ve yabancı konuşmacılar canlı olarak katılacak ve kendilerine online olarak soru sorma imkanınız olacaktır.

7-15 Kasım 2020 tarihlerinde buluşmak üzere sizleri Ürolojik Cerrahi Derneği adına kongremize davet etmekten büyük mutluluk duyarım.

Prof. Dr. N. Aydın Mungan
ÜCD Yönetim Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin