5. Uluslararası Bilim Teknoloji ve Sosyal Bilimlerde Güncel Gelişmeler Sempozyumu-BİLTEK

KONGRE TARİHİ
03 Aralık - 05 Aralık 2021

KONGRE ŞEHRİ
Malatya, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.biltek.org
DAVET
Değerli Bilim İnsanları,

BİLTEK ekibi olarak 5. ULUSLARARASI BİLTEK BİLİM, TEKNOLOJİ VE SOSYAL BİLİMLERDE GÜNCEL GELİŞMELER SEMPOZYUMU bu yıl 3-5 Aralık 2021 tarihlerinde Malatya Yeşilyurt Belediyesi ev sahipliğinde BİLTEK platformu tarafından online ve yüz yüze toplantı şeklinde düzenlenecektir.

Sempozyumun amacı, tüm bilim dallarında çalışan farklı disiplinlerden bilim insanlarının yeni çalışmalarını, bilgi birikimlerini paylaşmalarını sağlayacak etkileşimli bir ortam yaratmaktır.

Sempozyuma katılmak isteyen araştırmacıların bildiri özetlerini 15 Kasım 2021 tarihine kadar e-posta yoluyla göndermeleri rica olunur. Hakem değerlendirmesinden geçen bildiri özetleri sempozyum sonrasında elektronik bildiri kitabı olarak yayınlanacaktır.

Siz değerli araştırmacıları, düzenleyeceğimiz sempozyumda görmekten büyük memnuniyet duyacağımızı belirtir, saygılar sunarız.

BİLTEK Ekibi

Organizasyon Komitesi

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin