5. Uluslararası Bilimsel Çalışmalar Kongresi-UBCAK 2021

KONGRE TARİHİ
15 Mart - 17 Mart 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.ubcakcongress.org
DAVET
Değerli Bilim İnsanları;

2018 yılından bu yana yurt içi ve yurt dışındaki bilim insanlarının destekleri ve farklı üniversitelerin ev sahipliğinde yapılan Uluslararası Bilimsel Çalışmalar Kongresi'nin (UBCAK) beşincisini, ülkemizin de etkilendiği Covid-19 salgını nedeniyle 15-16-17 Mart 2021 tarihleri arasında online (video konferans) olarak siz değerli araştırmacıların katılımlarıyla gerçekleştireceğiz.

Uluslararası Bilimsel Çalışmalar Kongresi’nin (UBCAK) temel amacı; Sosyal Bilimler, Fen ve Mühendislik Bilimleri, Sağlık Bilimleri, Güzel Sanatlar, Eğitim Bilimleri, Spor Bilimleri, Mimarlık ve Tasarım bilimlerinde çalışmalar yapan Türkiye ve dünyadan bilim insanlarını bir araya getirmek ve özgün nitelikte yeni çalışmalarla bilimin gelişimine katkı sunmaktır.

Ayrıca kongremizde lisans, lisansüstü öğrencilerinin ve bilime katkı sağlayan değerli akademisyenlerin bir araya getirmesi ve yapılan çalışmalara eleştirel gözle bakılmasını sağlayan bir bilimsel ortamda sunumların gerçekleştirilmesi hedeflenmektedir.

UBCAK Kongresi, Ocak 2020 teşvik kriterleri hariç, diğer akademik yükselmeler ve DOÇENTLİK kriterleri ve tüm prosedürlerini sağlamaktadır. Sempozyum sunum dili Türkçe ve İngilizcedir. Kongrede sunulacak olan tüm özet ve tam metin bildiriler intihal programından taranarak hakem sürecine alınacaktır. Hakem sürecinden geçmek kaydıyla elektronik ortamda ISBN numarasıyla e-kitap olarak yayımlanacaktır.

Çok değerli çalışmalarınızla 5. Uluslararası Bilimsel Çalışmalar Kongresi'ne katılımınız bizleri onurlandıracaktır.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin