5. Uluslararası Gençlik Araştırmaları Kongresi

KONGRE TARİHİ
23 Ekim - 27 Ekim 2024

KONGRE ŞEHRİ
Marmaris, Muğla, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
genclik.kongresi.org
DAVET
Kıymetli Bilim İnsanları,

Ülkelerin geleceklerinin garantisi niteliğinde olan gençlerin, başta eğitim hayatları olmak üzere, gelişimleri boyunca yaşayabilecekleri sorunların ve bu sorunlara yönelik çözümlerin üzerinde son yıllarda daha sıklıkla durulması ve disiplinler arası çalışmaların da ilgi alanına giren genç nüfusa yönelik araştırmalara daha fazla yer verilmesi gerekmektedir.

İlkini 2016 yılında Marmaris’te, ikincisini 2017 yılında Fethiye’de, üçüncüsünü 2018 yılında Nahcivan’da ve dördüncüsünü 2019 yılında yine Marmaris'te başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiştir.

Kongremizde, farklı ülkelerden bilim insanlarının bir araya gelerek Gençlik Çalışmaları alanında çalışmalarını sunmaları ve görüş alışverişinde bulunmaları amaçlanmaktadır.

Kongremize Sosyal Bilimler, Din, Dil, Eğitim, Sosyoloji, Felsefe, Sağlık, Sanat, Spor, Siyaset, Teknoloji, Tarih ve Turizm alanında Gençlik üzerine çalışma yapan akademisyen ve araştırmacıları, özgün akademik çalışmalarla kongremize katkı sağlamaya davet ediyoruz...

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.