5. Uluslararası Multidisipliner Çalışmaları Sempozyumu-ISMS

KONGRE TARİHİ
16 Kasım - 17 Kasım 2018

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Crowne Plaza Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.ismsemp.com
DAVET
Yirmi birinci yüzyılın karmaşık ihtiyaçlarını dikkate alarak, birçok akademik kurum multidisipliner programlar oluşturulmasının gerekli olduğunu anladılar.. Bu programlardan bazıları sadece Sosyal ve Beşeri Bilimlere odaklanırken, diğerleri ise geleceğin bilim adamlarını hazırlayarak, Biyo-Kimya ve Ziraat Mühendisliği gibi yeni alt alanları üretmeyi seçti. Multidisipliner araştırmalar üzerinde çalışan bilim adamlarının artan sayısı, yeni projeler ve mevcut araştırmayla ilgili fikirleri paylaşmak için ortak bir platform oluşmasına ihtiyaç oluşturdu. Uluslararası Multidisipliner Çalışmaları Sempozyumu, multidisipliner araştırmalar yapan bilim adamlarını bir araya getirmeyi ve gelecekteki araştırmalar için yeni tartışmaları canlandırmayı hedeflemektedir. Bilim, Teknoloji, Mühendislik, Matematik, Sağlık, Sosyal ve Beşeri Bilimler ile Spor Bilimleri alanlarında çalışan bilim adamları ve akademisyenlerin sunumlarını bekliyoruz.

Sempozyum bünyesinde “SİNEMATİK” SİNEMA ÖZEL OTURUMLARI VE SİNEMATİK FİLM FESTİVALİ ve “Işık ve Hareket” Fotoğraf Sergisi yapılacaktır.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin