55. Türk Pediatri Kongresi

KONGRE TARİHİ
28 Nisan - 02 Mayıs 2019

KONGRE ŞEHRİ
K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Elexus Resort Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.turkpediatri2019.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Pediatri Kurumu, 55. kongresini 28 Nisan - 2 Mayıs 2019 tarihleri arasında Elexus Resort Hotel, Girne- KKTC'de düzenleyecektir.

Kongremizin her sene giderek yükselen bilimsel standartlarını bu sene de bir adım ileriye götürmeyi hedefledik. Teknolojinin bize verdiği tüm imkanları da kullanarak yenilikçi, interaktif ve doyurucu bir bilimsel program ile sizleri karşılayacağız.

Kongremizin bu seneki teması, üzüntüyle 2019 ve 2018 senelerinde de sık sık gündemde tutmayı ve yapıcı adımların atılmasını teşvik etmeyi hedeflediğimiz, meslektaşlarımız doktorları ve diğer tüm sağlık çalışanlarını hedef alan “sağlıkta şiddet” olayları tarafından şekillendirildi. Kongremiz boyunca da bu konuyu gündemde tutup farkındalık çalışmaları yapıp, benimsediğimiz görüşü masaya yatıracağız.

Geçen senenin ardından, bu sene de KKTC’de düzenleyeceğimiz kongremizde sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Prof. Dr. Ayşe Güler Eroğlu
55. Türk Pediatri Kongresi Başkanı

Prof. Dr. Mehmet Vural
Türk Pediatri Kurumu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin