6. Bahar Pediatri Kongresi

KONGRE TARİHİ
10 Mart - 12 Mart 2022

KONGRE ŞEHRİ
Adana, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
baskentbaharpediatrikongresi.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Başkent Üniversitesi Adana Dr. Turgut Noyan Uygulama ve Araştırma Merkezi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü’nün bu yıl 10-12 Mart 2022’de Prof. Dr. Hande GÜLCAN anısına düzenleyeceği 6. BAHAR PEDİATRİ KONGRESİ’ne sizleri davet etmekten mutluluk ve onur duyuyorum.

Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi, Adana Dr. Turgut Noyan Uygulama ve Araştırma Merkezi, kurulduğu 1998 yılından itibaren 23 yıldır başta Adana olmak üzere, çevre iller ve tüm Türkiye’ye sağlık hizmeti vermiş önemli eğitim kurumlarından biridir. Günümüzde de çağdaş eğitim, araştırma ve tedavi hizmetlerini en üst düzeyde yürütmenin gayreti içerisindedir.

5-7 Mart 2020’de 5. BAHAR PEDİATRİ KONGRESİ’ni Covid 19 pandemisinden hemen önce, ülkemizde yüz yüze yapılan son kongre olarak sevgili Hande ile birlikte büyük bir katılım ve heyecanla gerçekleştirmiştik. Sevgili arkadaşımız Prof. Dr. Hande GÜLCAN, 2004 - 2021 yılları arasında 17 yıl merkezimizde görev yapmış Çukurova Bölgesi’ndeki bebeklere hayat vermiştir. 10-12 Mart 2022 tarihinde 6. BAHAR PEDİATRİ KONGRESİ’nde sevgili arkadaşımız, daimi düzenleme kurulu üyemiz Sayın Prof. Dr. Hande GÜLCAN’ın enerjisi ve ruhunu yaşatabilecek olmanın onurunu ve heyecanını yaşıyoruz. Kongremizin amacı; kurs, konferans, panel ve bildiri sunumları eşliğinde konuları ve tedavi modalitelerini en güncel bilgiler ışığında tartışmaktır. Daha önceki yüksek katılımlı kongrelerimizde olduğu gibi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzman ve asistanlarının yanı sıra, yan dal uzman ve yan dal asistanlarının ve aile hekimlerinin de bilgi ve becerilerini arttırabileceği zengin içerikli bir bilimsel program hazırlanmış olup kongremizde en iyi poster ve sözlü sunum ödülleri de verilecektir.

Kongremize göndereceğiniz bilimsel çalışmalarınız, toplantılarımıza göstereceğiniz yüksek ilginiz ve bilimsel tartışmalardaki katkılarınız ile anlam kazanacağına inandığımız 6. BAHAR PEDİATRİ KONGRESİ’ne sizleri davet etmekten onur duyuyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Prof. Dr. İlknur EROL
Düzenleme Kurulu Adına

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.