6. Çocuk Romatoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
23 Mart - 26 Mart 2022

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Selectum Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.cocukromatolojikongresi.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız ve Sevgili Çocuk Romatoloji Dostları,

Ülkemizde Çocuk Romatoloji Derneği olarak düzenlediğimiz 6. Ulusal Çocuk Romatoloji Kongresi, 23-26 Mart 2022 tarihleri arasında Antalya’da yapılacaktır. COVID Pandemisi nedeni ile yüz yüze yapılan toplantıları, sohbetlerimizi ve bilgi alışverişlerimizi çok özledik. En kısa sürede kongrede buluşmayı heyecanla bekliyoruz.

Çocuk Romatoloji Derneği olarak yıl boyunca yaptığımız eğitim faaliyetlerinin yanı sıra, düzenlediğimiz bilimsel kongrelerle de çocuk romatolojisi alanındaki dünyadaki son gelişmeleri yakından izlemek ve ülkemizde çocuk romatologlarının ortak bir dil konuşmasına hizmet etmek amacı ile bir araya gelmekteyiz.

Kongremizde çocuk romatolojisinin temel ve güncel konuları tartışılacaktır. Ayrıca ülkemizde yürütülen çocuk romatolojisi ile ilgili bilimsel çalışmaların kongre içinde sunulması ve tartışılması planlanmaktadır. Çocuk romatolojisinde hastalık yönetimi, yeni ilaçlar, nadir hastalıklar ve egzersizin vazgeçilemez yararının tartışılacağı içerik açısından zengin toplantıların yanı sıra, çocuk romatoloğu olmanın renkli yanlarını vurgulayan sosyal etkinlikler de düzenleyeceğiz

Çocuk Romatoloji Derneği ve Kongre Düzenleme Kurulu adına sizleri kongremizde görmekten mutlu olacağımızı belirtmek isteriz.

Prof. Dr. Yelda Bilginer
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Özgür Kasapçopur
Dernek Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.